O nas

Z naszej pasji i zainteresowania zdrowym żywieniem powstało ekodiet. Jesteśmy zespołem interdyscyplinarnym. Dzięki naszemu wszechstronnemu wykształceniu mamy szeroką wiedzę na temat wpływu żywienia na zdrowie. Wiemy  jakim procesom poddawana jest żywność, znamy jej skład oraz pochodzenie.

mgr inż. Alicja Gietka, dietetyk.

Ukończyła Studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyka na SGGW w Warszawie. Ponadto jest absolwentką Międzywydziałowego Studium Ochrony Środowiska SGGW ze specjalizacją „środowisko, żywność, zdrowie” skupiającą się na żywności ekologicznej. Posiada również dyplom Instytutu Żywności i Żywienia, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunku "Poradnictwo dietetyczne - postępy w żywieniu człowieka".

W pracy magisterskiej badała wpływ diety wysokobiałkowej na stan zdrowia i funkcjonowanie przeszczepu u pacjentów po transplantacji nerki. Ponadto oceniała sposób żywienia i stan odżywienia pacjentów.

Zdobywała praktykę dietetyczną w poradni SGGW oraz w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza i w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Jako dietetyk pracowała dla firmy farmaceutycznej Abbott Laboratories w dziale żywienia, dla firmy Nestle oraz francuskiego producenta ekologicznych preparatów. Ponadto pisze artykuły o tematyce żywieniowej.

Uwielbia jogę i aktywny tryb życia. W okresie studiów była członkiem Akademickiego Związku Sportowego. Uwielbia również konną jazdę i długie spacery z psem.

mgr inż. Aleksander Gietka, biotechnolog

W pracy magisterskiej zajmował się badaniem bakterii probiotycznych w produktach spożywczych i ich wpływem na zdrowie. Obecnie prowadzi prace badawcze w dziale reaserch & development w firmie związanej z diabetologią. Jego pasją jest zdrowe gotowanie i sport. Uwielbia godzinami "rolować" maki.

Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, wykorzystując najnowsze narzędzia dbając o dobro pacjentów. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu medycznego. Badania przeprowadzamy zgodnie z wytycznymi (ESPEN, IŻŻ).

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie na zdrowsze

ZADZWOŃ TERAZ»

Umów się na wizytę z Twoim prywatnym dietetykiem. Zacznij zdrowsze życie od dziś razem z Ekodiet

Newsletter

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekodiet, aktualnych promocji i otrzymywać ciekawostki żywieniowe zapisz się