Idea

Jedz zdrowo. Tak, jak lubisz.

Jak każdy człowiek mamy przyjemność z jedzenia i gotowania, ale znamy też nasze ograniczenia, słabości i wady. Wykorzystujemy wiedzę skupiając się na tym, aby to co jemy służyło naszemu zdrowiu.

Powinniśmy jeść w taki sposób, aby nasze ciało najlepiej funkcjonowało, najlepiej wyglądało i czuło się świetnie – zawsze w dobrym nastroju i pełne energii. To, że jesteśmy wciąż zmęczeni to sygnał od naszego organizmu, że czegoś mu brakuje.

Zdrowe jedzenie z ekodiet jest sposobem na życie. Jedzenie zdrowo tak jak lubisz spowoduje, że Twoje ciało zareaguje na nowy styl życia spadkiem masy ciała, utrzymaniem masy ciała lub nawet przybraniem masy ciała w przypadku osób, których organizm tego potrzebuje.

Zdrowa dieta ekodiet to też dieta „czysta”, otwarta na produkty ekologiczne, nieprzetworzone lub przetworzone minimalnie, niezanieczyszczone i regionalne.

Pamiętaj, że dieta nie oznacza głodówki i jedzenia tylko tego czego nie lubisz. Dieta to jest to co każdy z nas spożywa na co dzień. Ważne są świadome wybory, dobre nawyki żywieniowe, zdrowy styl życia, a przede wszystkim czerpanie radości z jedzenia.

My nie jesteśmy po to aby grozić palcem. Jesteśmy po to aby wskazać drogę i zmienić Wasze życie na zdrowsze.

Najważniejsze jest to, że na dopasowanej do organizmu diecie poprawi się zdrowie, samopoczucie, jakość życia, które będzie tak dobre jak nigdy.


 

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie na zdrowsze

ZADZWOŃ TERAZ»

Umów się na wizytę z Twoim prywatnym dietetykiem. Zacznij zdrowsze życie od dziś razem z Ekodiet

Newsletter

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekodiet, aktualnych promocji i otrzymywać ciekawostki żywieniowe zapisz się